Dzisiaj jest 19 mar 2024, 5:07

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następna
Autor Wiadomość
Post: 18 cze 2015, 11:56 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lis 2014, 18:38
Posty: 3
MarioBross pisze:
A ja polecam golonkę działoszyńska z Temidy.
Trochę inaczej mi ja podali niż na zdjęciu ale była bardzo dobra i mega tania, niespełna 15 zł w zestawie z kapustą więc można zmianę podania wybaczyć :)

https://www.facebook.com/13890099613898 ... =1&theater


Golonki nie jadłem, ale zapiekanki za 3 pln i gyros na talerzu za 15 pln są mega!
Polecam Wam tam zajrzeć.
Cent i Łużyczanka mogą się czegość nauczyć od nich :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2015, 15:15 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Co powiecie na to, że Rustica nie robi rezerwacji? :roll:
Dziś taką informację uzyskałem - a zależy mi na gwarancji przyjęcia 10-12 osób przyjezdnych (na ViaThea przyjeżdżają plenerowicze z Fujiklubu jak ktoś pamięta) i wyszła lipa :roll: Dla mnie nieco dziwne... :smt075


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2015, 16:05 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Jest to trochę dziwne, ale trzeba to zrozumieć. Lokal jest mały i każda ilość rezerwacji może komplikować sytuację - czytaj może zmniejszyć przychód właściciela.
Jeżeli każda z rezerwacji opóźniłaby się w realizacji tylko o 15-30 min. to są straty, ponieważ ktoś w tym czasie może wejść z ulicy i złożyć zamówienie -> przy takim trybie zachowana jest jakby ciągłość "obłożenia" lokalu, a rezerwacje w tak małym lokalu mogą niekorzystnie wpłynąć na biznes.
Twoja sytuacja jest niby inna, ponieważ to zorganizowana grupa i raczej wszystko powinno być w punkt. Wydaje mi się jednak, że właściciel woli od takich zorganizowanych grup, ludzi z "ulicy", ponieważ oni wejdą, zjedzą, chwilę posiedzą i zwolnią miejsce następnym - w twoim przypadku lokal mógłby być blokowany przez zasiedzenie i niekoniecznie spływałyby kolejne "duże" zmówienia, na czym pewnie właścicielowi najbardziej zależy ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2015, 18:37 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
manzir pisze:
...może komplikować sytuację...


A kto mówił, że zawsze ma być łatwo? :lol:
W takiej np. Afirmacji stosuje się zadatek wliczany potem w konsumpcję. Nie przyjdziesz przepada.
Jest wiele tłumaczeń żeby sobie życia faktycznie nie komplikować - dla mnie jednak to zupełny brak elastyczności i zrozumienia potrzeb klienta. Lokal nie słynie raczej z maksymalnego obłożenia - wręcz przeciwnie (przejeżdżam czasem to widzę). M.in. dlatego o nim pomyślałem tak swoją drogą... Ale w tym układzie nie będę naciskał na akurat ten wybór - czas pokaże gdzie trafimy :|


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2015, 19:27 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2006, 16:45
Posty: 156
Lokalizacja: Zgorzelec
Temat trochę ucichł, nikt nic nie pisze od pół roku tutaj, a ja się zastanawiam gdzie tu w tym zgorzelcu coś zjeść. Pojawiła się burgerownia, pojawiło się kilka innych lokali, jeszcze inne lokale są już od około roku i jakaś opinia o nich powinna powoli kwitnąć. Co polecacie? Co sądzicie o tej burgerowni? Słyszałem już dwie złe opinie, ale sam jeszcze nie byłem. Ja odkryłem ostatnio fajną restaurację w Sulikowie, nazywa się Złota Rybka, mają pyszne polskie żarcie, byłem mile zaskoczony, solidne porcje, smaczne i nie takie drogie, normalne ceny, które nie miażdżą. Np. zupa za niecałe 4zł (np. pyszny rosół), na drugie zestaw (np. żeberka, ziemniaki, surówki) za niecałe 15zł, też mega spoko i bardzo smacznie, mocne 8/10. Po za tym polecam kebaby w gorlitz, dla mnie to okrycie roku. Kebab jest duży, pyszny, dużo mięsa i gdziekolwiek bym nie poszedł to trzymają podobny, albo wręcz ten sam poziom. Do kebabów, które można dostać w Zgorzelcu nie ma porównania, bo to tak jak by porównywać Malucha z Passatem, serio :) Warto spróbować i raz na jakiś czas wyskoczyć do Gorlitz na kebab, mi najbardziej podchodzi durum (w naleśniku) :)
Ok, a Wy co powiecie o Zgorzeleckich i okolicznych restauracjach? Gdzie warto wyskoczyć? Marzy mi się takie miejsce, do którego nie będę mógł się doczekać aż się będę mógł wybrać ;) Na razie takiego nie ma, ale wciąż szukam. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 20 lis 2015, 20:42 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
ibanezbass pisze:
Pojawiła się burgerowni


Możesz poddać lokalizację - chętnie sprawdzę tą miejscówkę :grin:

ibanezbass pisze:
Na razie takiego nie ma


Niestety, to prawda - w Afirmacji drażni mnie, to że tak mocno czuć żarcie w lokalu, a to chyba najlepsza w mieście "wieczorna knajpa", gdzie można coś zjeść i wypić w "klubowym" klimacie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2015, 10:45 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
manzir pisze:
Możesz poddać lokalizację - chętnie sprawdzę tą miejscówkę


Szymanowskiego 21 - tak piszą na reklamie przy rondzie koło Plazy. To pewnie ta była pizzeria w parku (lubiłem ją) co Paradox ją "wykończył". Przy okazji potwierdziła się gorsza opinia o Paradoxie właśnie :|

Też zajdę zobaczyć, bo to chyba nasz wspólny znajomy otworzył :smt023


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2015, 10:58 
Offline
pismak
pismak
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2009, 12:36
Posty: 790
Lokalizacja: Zgorzelec
Jak ktoś będzie wracał lub jechał do Czech przez Zawidów i jest bardzo głodny to polecam Bistro Carlo ,bardzo blisko granicy (w stronę Czech po lewej stronie na pewno każdy zauważy). Nie jest to jedzenie na najwyższym poziomie kulinarnym, ale duża porcja kebaba na talerzu z frytkami i surówkami jest przez niejednego dorosłego faceta nie do zjedzenia, a kosztuje chyba 16 zł. Mi smakuje i za 11/12 zł potrafię zaspokoić głód na cały dzień.

Jak ceny w tej burgerowni?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2015, 11:39 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Czas na test! :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2015, 11:43 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 sty 2009, 8:52
Posty: 1084
Lokalizacja: Zgorzelec
Obrazek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 22 lis 2015, 14:03 
Offline
gaduła
gaduła
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 lis 2005, 11:37
Posty: 307
Lokalizacja: z internetu :)
Burgerownia na Szymanowskiego jest godna polecenia. Dobre mieso i dobra bulka, smialo mozna polecic-bylem juz nie raz. W Görlitz mozna tez polecic kuchnie azjatycka i indyjska, chinszczyzna w Zgorzelcu jest tak 'dobra' jak zgorzelecki kebab :-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2015, 8:06 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 19 gru 2011, 11:42
Posty: 30
Lokalizacja: Zgorzelec
potwierdzam, bardzo fajna burgerownia, to jeden z lokali jakich mi brakowalo w Zgorzelcu, miejsca gdzie mozna zjesc dobrego burgera. A drugim lokalem jaki chcialbym kiedys ujrzec to porzadny multitap cos jak wrocławska Kontynuacja lub Szynkarnia...


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2015, 8:33 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 20 lip 2006, 9:05
Posty: 1247
Lokalizacja: Zgorzerlitz
Namruf pisze:
Burgerownia na Szymanowskiego jest godna polecenia
tez jestem klientem tej burgerowni i tez polecam. Co prawda ja zazwyczaj jadam tak ostre rzeczy, ze w zasadzie poza ostrością niewiele czuć hehehe, ale parę razy zamawiałem lekko pikantnego i zawsze mi smakowało. Jedynie co mi przeszkadza to to, ze nie można zamówić samego burgera gdyż jest on zawsze w zestawie z frytkami.

Namruf pisze:
'dobra' jak zgorzelecki kebab
à propos kebaba to w Görlitz jest dobry kolo teatru na Demianiplatz 30. Kiedyś to się nazywało Antalya, ale teraz nazywa się jakoś inaczej, ale właściciel jest ten sam i smak się nie zmienił.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2015, 14:15 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 cze 2007, 12:05
Posty: 5141
Lokalizacja: Zgorzelec
Gero pisze:
Jedynie co mi przeszkadza to to, ze nie można zamówić samego burgera gdyż jest on zawsze w zestawie z frytkami.


W sumie to też wolałbym samą bułę :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 23 lis 2015, 17:25 
Offline
VIP
VIP
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 mar 2011, 10:59
Posty: 3406
Lokalizacja: Zgorzelec
Z frytami też się dobrze zajada :D

Fakt, że powinni dopasować się do klienta i powinna być możliwość zamówienia samej buły ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 580 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..