Dzisiaj jest 19 cze 2025, 15:03

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 17 kwie 2006, 19:56 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Hej
Czy sa tu oprocz mnie jacys inni wedkarze?:) Faktycznie, moze nie zyjemy na Mazurach czy na Pojezierzu Lubuskim, ale zawsze jakas namiastka wielkiej wody pozostaje..Wedkuje w naszym rejonie od lat, aktualnie bardziej przychylam sie ku metodom gruntowym, drgajacej szczytowce... Jezdze zwykle na starorzecza Nysy, czyli Kozlice i Osiek oraz nad sama Nyse Luzycka, glownie w rejon Bielawy Dolnej. Zwirownia i Witka odpadaja za wzgledu na tlumy i halas. Kilka razy do roku jezdze nad Odre, na 2-3 dniowe wedkowanie. Sadzac po ilosci wedkarzy spotykanych w sklepach wedkarskich na terenie miasta wydawac by sie moglo,ze to najpopularniejszy sport w rejonie...Tak wiec wedkarze: ujawnijcie sie:) Powiedzcie o waszych ulubionych lowiskach, rybach Waszego zycia itd. Moze zrobimy jakies wedkowanie integracyjne w cieplych nadchodzacych tygodniach?
Pozdrawiam
Piotrek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 17 kwie 2006, 20:34 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 15 sty 2005, 21:14
Posty: 264
Lokalizacja: Zgorzelec
ja preferuje spinning, ale lapie rowniez na gruncik i splawiczek :). Najczesniej witka, albo zwirownia, jezeli chodzi o Nyse to najczesniej Jedrzychowice..., czasami wybieram sie z kuzynem (jak przyjedzie) nad Kwsie w okolice Lubania, tam jest sie czym pochwalic, 30 min wedkowania i ladne zdobycze, oto one:


http://pzwgaleria18.fm.interia.pl/

pozdrawiam, tez moge sie kiedys wybrac ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 kwie 2006, 0:35 
Offline
rekrut
rekrut
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 mar 2006, 13:03
Posty: 18
Sam nie wędkuję, ale pasjonatów bardzo podziwiam. Przypadkowo znalazlem natomiast to :


http://www.zgorzelec.info/index.php?doc=383

Ogłoszenie pierwsze z góry, może znajdzie się ktoś chętny :)



pozdrawiam


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 25 kwie 2006, 11:24 
Offline
obserwator
obserwator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lut 2005, 18:39
Posty: 124
Lokalizacja: Zgorzelec-Orzeszkowej/Batorego
Rogerosaurus też wędkuje. Głównie spinning, ale nie przeszkodziło mi to zdobyć tytuł Wicemistrza Koła KWB Turów w spławiku na rozpoczęciu sezonu 2006 :-D. Grubo Piotrek (Gobo007), no nie? Szkoda tylko, że choruję aktualnie i nie mogę skorzystać z pięknej pogody aby nauczyć okonie pokory :(


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..