Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:10

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 27 maja 2007, 20:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sty 2007, 20:58
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
Czy firma p. Czarneckiego juz działa? Ktos miał wesele u niego wesele, albo inną imprezę?
Jesli tak, to prosze o info jak było


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 28 maja 2007, 17:58 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
haglinka pisze:
Czy firma p. Czarneckiego juz działa? Ktos miał wesele u niego wesele, albo inną imprezę?
Jesli tak, to prosze o info jak było



pierwsze wesele ma tam być w sierpniu chyba że kogoś już mają na wcześniejszy termin. Ja będę miała tam w przyszłym roku, sale, stoły, krzesła itp. już widziałam :grin:


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2007, 11:38 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
http://www.domweselny.zgorzelec.info/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2007, 17:24 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sty 2007, 20:58
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
A tutaj to ja sobie juz dawno poczytalam... Teraz mnie opinie ciekawią, tych co albo uczestniczyli albo zlecali.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2007, 21:04 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
haglinka ja więcej Ci napiszę jak się dowiem po jakimś pierwszym weselu tam, ale od strony gastronomicznej mogę Ci ich polecić gdyż byłam na weselu kuzyna gdzie Pan Czarnecki zajmował się gastronomią, wszystko świeże, bardzo dobre... Zresztą dobrze napisali że ich reklamą są ludzie...Mają bardzo dobrą opinię.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2007, 21:11 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sty 2007, 20:58
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
Dzięki Autor Wiadomość
Tylko_Kamila , czekam na wiesci od Ciebie.

ALEX, a Ty jak prawie zawsze:
NIE CZYTASZ, A WRZUCASZ!
LINKI OCZYWISCIE WRZUCASZ, A NIE CZYTASZ POSTOW.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 29 maja 2007, 22:17 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 03 sty 2005, 0:32
Posty: 3636
Lokalizacja: Warszawska 15
przepraszam, chce być pomocny, a nie zawsze mogę się zaczytać ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 cze 2007, 13:37 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
teraz inne pytanie ale też związane z weselem, zna ktoś jakąś firmę dekoratorską ze Zgorzelca która wykonuje dekoracje sal weselnych? nie chodzi mi o kwiatowe dekoracje ale o girlandy balonowe i stół oraz miejsce za parą młodą. Za wszelkie namiary będę badzo wdzięczna. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 cze 2007, 19:14 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 11 paź 2005, 20:51
Posty: 254
Lokalizacja: stąd
Podłączamy się do poprzedniego pytania.
A poza tym:
skąd bierzecie alkohol na wesele i co kupujecie?
wiadomo że wódzia to podstawa na weselu :p


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 cze 2007, 19:33 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Odnosnie przystrojenia auta - korzystalem z kwiaciarni na Luzyckiej - jadac od miasta, mijajac drugi most po ok 200m po prawej na rogu jest taka kwiaciarnia z zielona elewacja - cena, jakosc i pomysl super - polecam.
Jesli chodzi o alkohol - w hurtowniach ceny sa czasem wyzsze niz w Realu, czy innych marketach. Jak kupowalem w Realu w promocji wodke Bolls w dwupakach, wychodzilo okolo 2zl taniej, niz kupujac dwie pojedyncze flaszki. W kazdym badz razie dzwonilem wczesniej po hurtowniach i akcja ta nie miala wcale sensu - wszedzie bylo drozej.
Mysle wiec, ze trzeba wybrac dobra, marketowa promocje, gdzie na przyklad beda wielopaki badz jakies soki, czy inne cole gratis.
Wodke bardzo goscie chwalili, wiec mysle, ze nie byla chrzczona:)
PIotrek


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 cze 2007, 20:39 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 gru 2006, 10:47
Posty: 119
Lokalizacja: Zgol
petec pisze:
skąd bierzecie alkohol na wesele i co kupujecie


Ja brałem w Eurocashu, Absolwent 0,5l w cenie coś delikatnie powyżej 15zł ( cena z tamtego roku). Na jakość nikt nie narzekał, a jak smakuje chrzczona mam świadomość, także inni "koneserzy" szybko by wykapowali gdyby coś było nie tak.

Tylko_Kamila pisze:
zna ktoś jakąś firmę dekoratorską ze Zgorzelca która wykonuje dekoracje sal weselnych?


Ze Zgorzelca nie, ale polecam firmę z Lubania- przy drodze na Jelenią Górę za ostatnimi światłami mijasz następne skrzyżowanie i przed łukiem w lewo wjeżdzasz w podwórko po lewej (przed małym sklepem motoryzacyjnym "Busik") .Oproćż wykonywania dekoracji prowadzą tam sklep z art. weselnymi - spory wybór. Mają foto katalog gdzie są ich "dzieła" i jest tam większość lokali z naszej okolicy. Dojazd nie jest dla nich problemem, na miejscu wyliczają kosztorys.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 cze 2007, 11:53 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
Tommo dziekuję za namiary na firmę z Lubania :) . a co do wódki to taką samą opinię słyszałam że w hurtowniach drożej wychodzi niż w promocji w markecie. Mam sporo czasu do porónania cen więc z tym się nie śpieszę. ;)

A owoce gdzie zamawiać? w hurtowni? bo słyszałam że na Łużyckiej za dwoma mostami po prawej stronie pierwszy sklep jaki tylko jest z owocami jest bardziej opłacalny niż hurtownia, moja koleżanka zamawiała tam owoce i dostała większy rabat niż w hurtowni by ją to wyniosło a owoce były świeżutkie.

A teraz co do sali - byłam kolejny raz w domu weselnym Czarnecki i powiem że wrażenie niesamowite kiedy powiesili już firaneczki i jak stoły były już poustawiane z krzesłami. Niesamowicie dużo miejsca przy stole, za stołem od strony ściany co by nikt nie musiał się przeciskać a parkiet - rewelacja, nikt się nie będzie obijał o nikogo. Możliwości dekoracji tej sali są ogromne. Polecam wszystkim parom szukającym sali by obejrzeli sobie też tą. ;)

a tak jeszcze sie zastanawiam gdzie jest spory wybór obrączek?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 cze 2007, 20:10 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 gru 2006, 10:47
Posty: 119
Lokalizacja: Zgol
Tylko_Kamila pisze:
bo słyszałam że na Łużyckiej za dwoma mostami po prawej stronie pierwszy sklep jaki tylko jest z owocami jest bardziej opłacalny niż hurtownia,


Co do cen to nie były złe, świeżość pierwsza klasa.

Tylko_Kamila pisze:
a tak jeszcze sie zastanawiam gdzie jest spory wybór obrączek


Na Kościuszki obok solarium Eurosun ma wiele katalogów i jest w stanie prawie wszystkie z nich wykonać. Można zanieść do przetopienia wlasne złoto (np. "ruskie", które leży od ćwierćwiecza na dnie szuflady) i liczy wtedy tylko za robocizne. Wykonuje także grawerowanie napisów wewnątrz obrączki. Ceny jak najbardziej przystępne, fachowo doradza wybór szerokości itp.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 26 cze 2007, 11:35 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 16 paź 2006, 16:19
Posty: 2
Bardzo polecam hotel Pawlowski. 9 czewrca mialam tam wesele i wszystko bez zastrzezen. Jedzonko bardzo dobre i ogromne porcje tak ze wszyscy najedli sie do syta ,a ile zostało...
Właścicielka bardzo sie postarała zebysmy byli zadowoleni, obsluga na 6+.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 24 lip 2007, 10:56 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
a jeszcze takie pytanie związane z alkoholem, wódka z Niemiec wychodzi taniej a ponoć bardzo dobra, wie ktoś coś na ten temat?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 24  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 333 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..