Dzisiaj jest 29 kwie 2024, 9:20

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 09 mar 2007, 15:44 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 gru 2006, 10:47
Posty: 119
Lokalizacja: Zgol
Agata1 pisze:
w bogatyni jest jakas restauracja bodajze w hotelu


Czyżby "Jubilat"? Jak tak to też polecam, znam opinie kilku osób, które miały okazje być tam na różnych imprezach no i same pozytywy. Poza tym jak się u nich robi wesele to do ceny noclegów są duże upusty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 10 mar 2007, 2:41 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 04 sty 2006, 22:57
Posty: 40
Lokalizacja: Zgorzelec
ostatnio bylem na weselu w Lagowie w restauracji Zloty Klos.Tam teraz zrobili naprawde świetny lokal i tylko na imprezy okolicznosciowe.To ta tylna czesc co kiedys byly imprezy.Wesele bylo na ok 90 osob i naprawde jest gdzie potanczyc ,obsluga ok.Miejsc noclegowych nie ma ale to zawsze blizej Zgorzelca.pzdr.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 11 mar 2007, 11:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 13 maja 2006, 21:13
Posty: 26
JA serdecznie polecam Hotel Pod Orlem i restauracje Kameralna. Przy tylu gosciach bawilem sie tam na swoim weselu i bylo naprawde super.Szefowa ma wszystko dopiete na ostatni guzik no i z noclegiem tez nie ma problemu, dla pary mlodej pokoj gratis:-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 mar 2007, 20:19 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 mar 2007, 19:51
Posty: 2
Lokalizacja: zgorzelec
Witaj ostatnio otworzył się nowy dom weselny „ czarnecki „ może oni by ci pomogli. Z tego co wiem zorganizowali już sporo wesel i imprez okolicznościowych i nie jest drogi ale solidny. Robił też wesele mojej siostrze na, którym byłem i które naprawdę dobrze wspominamy. Żarcie robi wypas i ogólnie cała organizacja wszystkiego jest naprawdę rewelacyjna. Co do tylic to różnie słyszałem na ogół większość opiń jest negatywna.
Ostatnio byłem tam dowiadywać się o terminy, gdyż chce wziąć ślub z moją dziewczyną we wrześniu i z tego co wiem jeszcze mają wolne terminy na ten rok. A z tego co mi właściciel powiedział mają możliwość zorganizować wesele nawet na 300 osób ponieważ mają dwie sale z możliwością połączenia ich w jedną całość. Co do noclegów to musisz do nich zadzwonić i pogadać ponieważ dopiero chcą remontować ten lokal a jest potężny i może mają w planach jakieś miejsca noclegowe. A to numer do tej firmy: 0 505 123 606

[ Dodano: Pon Mar 12, 2007 8:20 pm ]
Witaj ostatnio otworzył się nowy dom weselny „ czarnecki „ może oni by ci pomogli. Z tego co wiem zorganizowali już sporo wesel i imprez okolicznościowych i nie jest drogi ale solidny. Robił też wesele mojej siostrze na, którym byłem i które naprawde dobrze wspominam. Żarcie robi wypas i ogólnie cała organizacja wszystkiego jest naprawdę rewelacyjna. Co do tylic to różnie słyszałem na ogół większość opiń jest negatywna.
Ostatnio byłem tam dowiadywać się o terminy, gdyż chce wziąć ślub z moją dziewczyną we wrześniu i z tego co wiem jeszcze mają wolne terminy na ten rok. A z tego co mi właściciel powiedział mają możliwość zorganizować wesele nawet na 300 osób ponieważ mają dwie sale z możliwością połączenia ich w jedną całość. Co do noclegów to musisz do nich zadzwonić i pogadać ponieważ dopiero remontują ten lokal a jest potężny i może mają w planach jakieś miejsca noclegowe. A to numer do tej firmy: 0 505 123 606


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 mar 2007, 14:10 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 11 paź 2005, 20:51
Posty: 254
Lokalizacja: stąd
my zarezerwowalismy na wrzesien 'kameralną'... z tego co powiem o wrazeniach po objechaniu okolicy:
- kaprys - godne rozwazenia - tyle ze drogo i nieco ciasno...
co do kameralnej - tanio, szefowa zaproponowala 2 noclegi dla młodych gratis, dla gosci weselnych duzy rabat. troche mnie niepokoi obsługa (jakos dziwnie czesto uzupelniaja załogę)


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 1:00 przez petec, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 mar 2007, 19:49 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sty 2007, 20:58
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
Polecam zdecydowanie "Kameralną", w której organizowalam wesele!
W każdym zakresie: ustalenie menu - doświadczenie szefowej bardzo pomocne i zyczliwe, jedzonko wyśmienite, jakość obsługi ekstra, spanie dla gosci w naprawde przystępnych cenach i możliwość dogadania się w wielu kwestiach też nie jest bez znaczenia.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 mar 2007, 20:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 mar 2005, 7:16
Posty: 1929
Lokalizacja: Zgorzelec
Hej,
Nie wiem jak teraz jest z Kameralna, ale ok. 2 lata temu bylem tam na weselu i byla to totalna porazka. Wesele odbywalo sie w lecie, a srodku nie dzialala klimatyzacja, nie dawalo sie otwierac okien i wieksza czesc imprezy goscie spedzili przed wejsciem wychodzac na swieze powietrze, bo w srodku nie dalo sie siedziec z goraca. Wszycy lepili sie od potu, malo kto chcial sie bawic, a jesli juz, to krotko, bo po chwili trzeba bylo wyjsc na zewnatrz. Makabra!


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 mar 2007, 21:59 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sty 2007, 20:58
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
Fakt, klimatyzacja, a raczej jej brak, to byl minus. Moje wesele było akurat w nienajgorętszym czasie i temp wewnątrz nie stanowiła problemu, ale jakby tak było kilka stopni wiecej... Ale może teraz juz to sie zmieniło?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 13 mar 2007, 23:02 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 12 mar 2007, 19:51
Posty: 2
Lokalizacja: zgorzelec
Kontakt do czarneckiego to 505 123 606. Powodzonka


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 mar 2007, 13:15 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
witam wszystkich.

Dwa dni temu dzwonił do mnie Pan Czarnecki i powiedział o wszystkich swoich planach co i jak.
Wstępnie miałam robić swoje wesele w hotelu Pawłowskim ale kiedy uslyszałam o P. Czarneckim decyduje sie na Niego gdyż jest On osobą sprawdzoną i bardzo rzetelną. Gorąco polecam tego Pana gdyż miałam okazje bawić sie na weselu który On organizował jeszcze w Emilce. Jedzenie wyśmienite, wszystko świeże, ceny naprawdę bardzo przystępne. Jest On bardzo ugodowym człowiekiem otwartym na wszelkie propozycje.
Dowiedziałam się że sala w byłej arenie będzie otwarta w maju na okres komunii a potem rusza z weselami. Sale są dwie, jedna prostokątna a druga okrągła. Wesele śmiało może być na 300 osób. Dekoracja będzie i informacja jaką podał mi P. Czarnecki a dla mnie jest bardzo ważna to ta że za dzieci do lat 7 jest za darmo a do lat 14 płaci sie 50%. w hotelu Pawłowskim natomiast moja koleżanka teraz w lutym tego roku płaciła za dzieci jak za osobę dorosłą, wystrój sali musiała sama wykonać. Jedynym minusem sali weselnej w byłej arenie jest fakt że nie ma tam miejsc noclegowych, no myślę że to najmniejszy problem.


Co do innych sal to w Kameralnej jest ciasno, sala pomieści 90osób maximum. a i tak będą sie obijać jeden o drugiego. Pozatym w Kameralnej jest najdrożej jeśli chodzi o menu. Tak więc wybór jest niesamowicie ograniczony. Ja w maju przejde sie do Pana Czarneckiego objerze sale i jeśli wszstko będzie ok to moje wesele będzie właśnie tam :grin:


a teraz inne takie moje małe pytanko czy ktoś ma namiary może na orkiestre weselną Diamand? Będe bardzo wdzięczna za kontakt. :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 mar 2007, 18:01 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 17:44
Posty: 169
Lokalizacja: Zgorzelec
witam ja również polecam pana Czarneckiego, bylem na weselu organizowanym przez trgoż pana, takze za czasow jak organizowal je w emilce, bylo to wesele mojego brata wiec jezeli chodzi o cześć organizacyjna to bylem wtajemniczony. obsługa świetna, posiłki wyśmienite, bogate menu, organizacja super, dużo ciekawych pomysłow jezeli chodzi o wystroj sali i stołow, cena moim zdaniem przystępna, nie wiem jak wyglada teraz...

naprawde milo bylo sie bawic na tak zorganizowanym weselu i do tego jeszcze grała orkiestra Diamand, bylo super


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 mar 2007, 18:06 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 14 mar 2007, 13:04
Posty: 103
Lokalizacja: Zgorzelec
raul0505 pisze:
do tego jeszcze grała orkiestra Diamand, bylo super



no proszę a ja szukam ostatnio wszędzie ich numeru kontakowego bo nie wyobrażm sobie innej orkiestry niż Diamand. :grin: Oni grali u mnie na studniówce i na dwóch weselach u moich kuzynów i po prostu rewelacja. :smt023 Oni po prostu prowadzą wesele a nie tylko grają. Jak masz może jeszcze gdzieś numer do nich to bardzo proszę o podanie.



Mam już numer do orkiestry Diamand jeśli ktoś jest chętny prosze o wiadomość na prv.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 14 mar 2007, 22:46 
Offline
rekrut
rekrut

Rejestracja: 25 sty 2007, 20:58
Posty: 72
Lokalizacja: zgorzelec
Tylko_Kamila pisze:
sala w byłej arenie

gdzie to jest?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2007, 6:58 
Offline
obserwator
obserwator

Rejestracja: 10 gru 2006, 10:47
Posty: 119
Lokalizacja: Zgol
haglinka pisze:
Tylko_Kamila pisze:
sala w byłej arenie

gdzie to jest?


Jadąc od ul. Lubańskiej na ul. Fabryczną (po drodze przypominajacą jeszcze nie dawną autostradę do Wrocławia :smt026 ) wzdłuż garaży za Kopex-Famago po lewej, przed zakładem gazowniczym. Lepszy dojazd jest chyba od ul. Bolesławieckiej


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 15 mar 2007, 9:01 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo

Rejestracja: 04 sty 2006, 9:29
Posty: 1280
Lokalizacja: miasteczko Salem
haglinka pisze:
Tylko_Kamila pisze:
sala w byłej arenie

gdzie to jest?

Była stołówka zakładowa Famago.
Naprzecwi gazowni,poniżej różowej maszyny,ustawionej na trawniku.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 354 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 328 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..