Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 20:56

Strefa czasowa UTC+1godz.




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 18 lip 2007, 12:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
brawo! ŁaŁ tym sposobem Michał został "zakładnikiem" muzeum :)
a może nawet pierwszym eksponatem?
hm
GRATULUJĘ

:/


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 lip 2007, 12:38 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
Należałoby chyba dodać, że jako inicjator idei powstania Muzeum zostałeś na to otwarcie zaproszony.
gwoli prawdy dodam, że inicjatywa powstania Muzeum Łużyckiego wyszła od Waldka Beny i Piotrka Zubrzyckiego, kiedy ja kierowałem jeszcze Eurooperą, zatem przypisywanie mi wyłącznych zasług w tej kwestii nie do końca jest prawdziwe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 lip 2007, 13:02 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
bombas3

Cytuj:
zatem przypisywanie mi wyłącznych zasług w tej kwestii nie do końca jest prawdziwe.


Jednak jedynie Twoje nazwisko zostało wymienione w rozmowach telefonicznych które przeprowadzałem.
Skromność jest cnotą,...ale w pewnych szczególnych sytuacjach,...chyba zbędną!!!
Pozdrawiam,.. ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 18 lip 2007, 13:54 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
no tak to wygląda, jak dozorca załatwia imprezę przez telefon :-)
brawo, impreza zapowiada się naprawdę nieskromnie - pewnie tak miało być?
ole ole ole przekorny dwaj dalej newsy, kto będzie grał? hans na erkaemie?
dla finezji Twej mój podziw nie ma końca i nic mnie już nie zdziwi - bardziej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2007, 16:00 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
bombas3 pisze:
twórcy koncepcji i pierwszych faz budowy pomysłu, nie powinni być poza nim, szczególnie, że nie są w tej materii amatorami. Inaczej będę to odbierał jako dalszy radosny ciąg tzw. arogancji władzy[/b]


dozorca pisze:
...jednak jedynie Twoje nazwisko zostało wymienione w rozmowach telefonicznych które przeprowadzałem...


i co bombas? jeszcze chcesz dowodów? oczywiscie mówimy o ziwerzchnościach bo przecież jaka tam z przekornego władza :smt082


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 19 lip 2007, 17:11 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
Zubku,...mógłbym oczywiście zniżyć się do Twojego poziomu i pokpić sobie z Ciebie i Twojej, od miesięcy ignorowanej przeze mnie przyjaciółki, o wiele mówiącym nicku neandertalski . :smt082
Nie mam jednak zamiaru przykładać ręki do Twojego pogarszającego się w zastraszającym tempie stanu psychicznego.

Poza tym,...mam niezły ubaw z Twojej dziecinnej, pozbawionej zresztą jakichkolwiek podstaw (co jest chyba typowe dla niedojrzałych osobowości??), rozpaczy i żalu za czymś, czego godzien, w moim mniemaniu, nie jesteś.

Jeśli masz co do tego jakieś wątpliwości,..poczytaj, proponuję, sam siebie jeszcze raz. :smt023

I jeszcze jedno,...
Nigdy nie kojarzyłem się z władzą (w jakimkolwiek sensie), to raczej Ty uporczywie próbujesz to tutaj wmówić całemu zacnemu gronu forumowiczów.
Nie mam absolutnie żadnych mocy decyzyjnych,...podobnie jak i Ty, zresztą.

Jednego dnia robisz mnie dyrektorem, by już za jakiś miesiąc czy dwa,...zdegradować do funkcji dozorcy!!! :smt044
Otrzyj łezki, mały,...i zastanów się lepiej, w jak drastyczny sposób swoimi żałosnymi tekścikami psujesz sobie opinię!!! 8)

Ps.
Masz jakiś uraz do dozorców???
Jakieś przykre wspomnienia,..???
Hmmm...jeśli tak, opowiedz, wyrzuć to z siebie, potraktuj jako swoistą psychoterapię...być może w końcu odczujesz ulgę??? ;-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2007, 6:35 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
do zubka:
Z dwojga złego, to nie wiem, czy lepszy dozorca, czy nawiedzony i kierujący się emocjami profesjonalista?
Twoje posty dowodzą jednego: bezradności, żalu i zagubienia.
W sumie dozorca mniej może popsuć, niż nieobliczalny zawodowiec. Chciałbym być dobrze zrozumiany, jeśli w części nasze poglądy na sprawę zgorzeleckiego muzeum się pokrywają, nie znaczy to wcale, że we wszystkim się z Tobą zgadzam i Cię popieram. Z całą już pewnością nie w kwestii arogancji i złośliwości kierowanych do przekornego. W czym on Ci tu zawinił? W tym, że ktoś go zatrudnił, zamiast Ciebie?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2007, 8:18 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 maja 2006, 8:52
Posty: 1887
no i wyszło na końcu, że w sprawie muzeum łużyckiego, jeżeli już to skrzywdzonym został, biedny, dobry przekorny, na którego napadli źli wstrętni europersi :-) bo tak poza tym nic się nie dzieje, nic się nie stało, jest git - Michale gratuluję, po raz kolejny dokazałeś, ze jeśli tylko Ty lądujesz w centrum uwagi to w zasadzie nic się nie dzieje, już Cię przestaje nawet dziwić, ze ani o Zubku ani o Waldku - których sam przywołałeś - jakoś nie ma mowy... przekorny nawet już tę Twoją cechę wyłapał i uziemił skutecznie Twoje ewentualne wychylenie się w tej sprawie :/
a prawda jest taka, że w tym mieście i okolicach tylko Waldek, Zubek i Krzysiek Fokt, są moim zdaniem ludźmi, który wiedzą o co chodzi z muzeum łużyckim i którzy moim zdaniem powinni być wręcz przez miasto zaproszeni do pracy w nim, lub współpracy z nim. uważam, ze miasto gdyby rządził nim ktoś z głową powinno po prostu wiedzieć, gdzie szukać odpowiednich ludzi, którzy z historią regionu są związani i są przede wszystkim jeszcze na tyle młodzi aby z tej placówki uczynić coś większego niż przechowalnię dla pożal się boże socjologów z wieczorówki.
Przekorny, parafrazując Piłsudskiego powiem Ci ode mnie - Tobie kury szczać prowadzać a nie w muzeum pracować. Jedyny powód dla którego dostałeś miotłę i skrzynkę z kluczami pod opiekę jest taki, że masz kolegę burmistrza - oprócz znajomości w kręgach zbożowych, nie masz żadnych innych predyspozycji do pracy w tego typu placówce, nawet jeśli se w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Pułtusku wieczorowy doktorat zrobisz ze szczotkowania krawężników.

tyle od koleżanki zubka
:-)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2007, 13:42 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Tak więc oddano do eksploatacji siedzibę Muzeum Łużyckiego. Był szampan, i pyszne przystawki przygotowane przez restaurację 'Pod Orłem'. Obecni byli wszyscy zgorzeleccy burmistrzowie, wiele osób związanych z kulturą oraz goście muzealnicy z Goerlitz. Na otwarcie skromną ekspozycję dotyczącą historii miasta i Łużyc przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna.
Teraz czas na rozstrzygnięcie konkursu na dyrektora. Z tego, co sie dowiedziałem jest dotąd zgłoszony jeden kandydat, Andrzej Paczos z Jeleniej Góry, przyrodnik, autor wielu książek o tematyce regionalnej i przyrodniczej, dyrektor Muzeum Przyrodniczego w Jeleniej Górze. Zna kilka języków, jak również środowisko muzealników. Współautor /razem z Waldemarem Bena/ albumu 'Dolina rzeki Kwisy'.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2007, 16:17 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
bombas3 pisze:
Był szampan, i pyszne przystawki przygotowane przez restaurację 'Pod Orłem'. Obecni byli wszyscy zgorzeleccy burmistrzowie, wiele osób związanych z kulturą oraz goście muzealnicy z Goerlitz. Na otwarcie skromną ekspozycję dotyczącą historii miasta i Łużyc przygotowała Miejska Biblioteka Publiczna.


a śmiechu podobno było co nie miara. szkoda, że to z nas, Polaków się śmiali....

do dozorcy przekornego - jak będziesz organizował kolejną akademię tego typu - powiedz gościom, że zubek nie macza w tym palców, bo od kilku dni dostaję telefony w tej sprawie.. no ale jak szampany były (+ buźka klapa gożdzik) to chyba się to skończy.
Twojego posta - wybacz pozostawię bez komentarza, bo musiałbym napisać w stylu preferowanym przez Ciebie, a którego zwyczajnie nie akceptuję.

bombas - jednak liczyłem na jakąś refleksję.. jak się więc czujesz jako inicjator Muzeum Łużyckiego? Tylko oszczędź mi proszę dalszych banałów.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2007, 17:15 
Offline
zinfoman
zinfoman
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 maja 2006, 11:21
Posty: 1716
Lokalizacja: zza rogu...
do zubka- wszak wydaje się, że wszyscy wiedzą, że paluszków nie maczałeś w organizowaniu,..niczego.
No może poza układaniem,..złośliwych postów,... :smt082
Dyrektor,..
Dozorca,..
Dozorca- organizator akademii,.. :smt044
Kiedy Ty się w końcu zdecydujesz,..? ;-)

No już cicho, cichutko, otrzyj łezki,...nie śmiano się z nas, Polaków, lecz,..jedynie z Ciebie:)

:smt023

I tym postem kończę jakąkolwiek dyskusję z Tobą, podobnie jak wiele miesięcy temu zakończyłem (zresztą, nie tylko ja!!) z Twoją przyjaciółką, neandertalskim.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 20 lip 2007, 18:05 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
nie pierwszy raz i nie ostatni kończysz ze mną dyskusje. nic nadzwyczajnego.
życie pokazało, jak łatwo Cię sprowokować... :smt044 jednego jednak nie rozumiem - kiedy neandertalski zmienił płeć? :o
niestety - o tym, że się z nas zgorzelczan na akademii śmiano wiem z bardzo wiarygodnych źródeł... mimo wszystko źle się z tym czuję.
wkurza mnie tylko, że w pewnym stopniu jestes winny tego blamażu, a mimo to próbujesz wszystkim wmówić jaki odniosłeś sukces.
zaprosiłeś dyrektora muzeum śląskiego i pracowników muzeum miejskiego na wystawę pocztówek. no brawo. start muzeum fantastyczny. akademia się udała. będzie medal.

bombas - jeżeli z Andrzejem to prawda - to się cieszę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 21 lip 2007, 14:37 
Offline
VIP
VIP

Rejestracja: 21 sty 2005, 16:02
Posty: 4170
Lokalizacja: near Central Park
Cytuj:
bombas - jednak liczyłem na jakąś refleksję.. jak się więc czujesz jako inicjator Muzeum Łużyckiego?
nie ma co komentować przyszłości. Teraźniejszość jest, przynajmniej wg dyr Firszta, obiecująca. Zobaczymy, co czas przyniesie.
Wolałbym jednak, aby sił, które mogą wspomagać budowę Muzeum /nie: budynku/, nie trwonić, tak, jak się to dzieje w prowadzonej dyskusji. Jest to bowiem, w moim odczuciu, głupie i trącące osobistymi interesami. Skończmy więc prowokacje, obrzucanie się niewybrednymi epitetami, złośliwościami i spróbujmy coś konstruktywnego zrobic. Jest na to odpowiedni czas i sytuacja.
Ot, kilka nowych banałów ;)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2007, 12:40 
Offline
pismak
pismak

Rejestracja: 19 maja 2006, 8:07
Posty: 799
Pr


Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 2:07 przez mieszczuch, łącznie zmieniany 1 raz

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 Tytuł:
Post: 22 lip 2007, 19:43 
Offline
nałogowiec zinfo
nałogowiec zinfo
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 sty 2005, 20:10
Posty: 1379
Lokalizacja: Zgorzelec
mieszczuch - oczywiście można w ten sposób udowodnić, ze nic się nie opłaca. To nie miał być kurnik z popcztówkami jak trafnie to nazwałeś.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 238 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna

Strefa czasowa UTC+1godz.


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  


Support forum phpbb by phpBB3 Assistant
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
NA FORUM OBOWIĄZUJE ZAKAZ UŻYWANIA FORM "PAN" oraz "PANI". Używamy tylko formy bezpośredniej.


Firma DGL - właściciel www.forum.zgorzelec.info nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub ccywilną..